KOSMETYKI BEE VENOM - JAD PSZCZELI Jest 4 produktów.

KOSMETYKI BEE VENOM - JAD PSZCZELI

Kosmetyki z Bee Venom, wywołują spore zainteresowanie wśród ekspertów kosmetycznych przede wszystkim ze względu na ich główny składnik, czyli jad pszczeli. Jak udowodniono klinicznie, składnik ten powstrzymuje i zwalcza niszczące skutki menopauzy na twarzy, działając przy tym jak naturalny botoks. 

Linia Wild Ferns Bee Venom została stworzona przede wszystkim po to, by powstrzymywać przedwczesne starzenie się oraz rewitalizować skórę. Jad pszczeli wykazuje zdolność pobudzania skóry do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra jest wyraźnie ujędrniona, a drobne linie i zmarszczki wygładzone. Kolagen wzmacnia tkanki ciała, podczas gdy elastyna to białko, które pomaga skórze pozostać napiętą i odpowiada za jej sprężystość.

PARRS w swoich produktach stosuje wyłącznie oczyszczony, nowozelandzki jad pszczeli VENZTM. Jad pszczeli VENZTM to certyfikowany nowozelandzki jad pszczeli o najwyższych właściwościach biologicznych, pozyskiwany wyłącznie w sposób humanitarny i etyczny.  Aby otrzymać 1g suchego jadu potrzeba około 1 miliona żądeł, które pozostawią niewielką ilość jadu na powierzchni kolektora. Między innymi dlatego kosmetyki z jadem pszczelim mają tak wysoką cenę.

Więcej