ZIOŁA, SUPLEMENTY, ALGI Jest 25 produktów.

Zioła, algi i suplementy pochodzenia naturalnego, z najbliżych i najdalszych zakątków świata są cennym uzupełnieniem codziennej diety w wartościowa składniki.

Więcej

Podkategorie

O. KLIMUSZKO

Unikalny skład, oryginalność recptur oraz zaufanie jakim cieszą się kuracje Ojca A.Cz. Klimuszko, zostały poparte przez zakon oo. Franciszkanów. Tym samym preparaty ziołowe produkowane w laboratoriach Eldex Medical są jednymi na świecie, oryginalnymi kuracjami Ojca A.Cz. Klimuszko.

CZYSTEK - CISTUS INCANUS

Czystek (Cistus Incanus L.) już w starożytności uważany był za roślinę leczniczą. Jest jednym z tych darów natury, które zawierają niesamowitą ilość polifenoli (Elagotaniny, Proantocyjany i Flawonoidy)- czterokrotnie więcej, niż w czerwonym winie. Zbierany i uprawiany w naturalnym otoczeniu. Produkt 100% ekologiczny.

SUPLEMENTY PSZCZELE

Termin apiterapia pochodzi od słów: apis (łac.  pszczoła) i therapia (gr. leczenie). Wśród współczesnych naturalnych metod leczenia apiterapia, wykorzystując lecznicze działanie produktów pszczelich, cieszy się coraz większym uznaniem.


 

SUPLEMENTY NOW Foods

NOW Foods to firma z 40 letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji suplementów diety. Firma NOW Foods posiada również wyspecjalizowane własne laboratoria, co pozwala na wdrażanie najnowocześniejszych metod badawczych. Dzięki temu, konsumenci mogą mieć pewność co do jakości produkowanych suplementów diety. Misją firmy jest oferowanie produktów i usług o najwyższej jakości co pozwala konsumentom prowadzić zdrowszy tryb życia.

SUPLEMENTY P.W.M. GAMA

P.W.M. GAMA produkuje dla swoich klientów najwyższej jakości suplementy diety do zaparzania. Są to produkty oparte w większości na łusce gryczanej. Posiada ona niezwykłe właściwości oraz składniki w tym witaminy, minerały, błonnikzwiązki prziciwutleniające. Sięgając po produkty serii Virumin doświdczysz finezji smaku, wigoru i energii. Zauważysz to odrazu podobnie jak inni.. Tworzone są w oparciu o najwyższej jakości składniki z wykorzystaniem zaawansowanej technologii upraw.

SUPLEMENTY FORMEDS

Suplementy diety firmy FORMEDS Sp. z o. o. występują w czystej formie proszku i nie zawierają substancji dodatkowych typowych dla kapsułek i tabletek, np.:

- substancji wypełniających (np. skrobia modyfikowana, laktoza, celuloza mikrokrystaliczna),

- substancji przeciwzbrylających (np. dwutlenek krzemu, tlenek magnezu),

- substancji powlekających (np. poliestry kwasu metakrylowego, poliwidon),

- substancji wiążących (np. żelatyna, guma arabska, zeina),

- substancji poślizgowych (np. stearynian magnezu, dwutlenek krzemu),

- substancji rozsadzających (np. kwasy organiczne, węglany),

- adsorbentów (np. bentonit, glinka biała),

- barwników (np. biel tytanowa),

- słodzików (np. cukier, ksylitol, aspartam),

- aromatów,

- plastyfikatorów,

- wosków.

Dzieki formie proszku wyeliminowany został problem połykania tabletek. W suplementach diety używane składniki naturalne o bardzo wysokiej przyswajalności.

 

Produkty na stronie