Poznałam preparat „umf manuka honey” praktycznie przypadkowo szukając czegoś co pomoże mojemu synowi. Syn doznał oparzenia podudzia lewego. Rana uległa zainfekowaniu gronkowcem i paciorkowcem. Mimo dziewięciomiesięcznego leczenia ambulatoryjnego oraz hospitalizacji i stosowania różnorodnych leków uzyskiwano tylko chwilową poprawę (rana nigdy do końca nie uległa wygojeniu).

Dopiero po zastosowaniu preparatu „umf manuka honey 22+” uzyskano tak długo oczekiwany efekt – rana uległa całkowitemu wygojeniu.

Polecam „umf manuka honey” jako świetny środek przyspieszający gojenie się po oparzeniach, odmrożeniach, w trudno gojących się owrzodzeniach żylakowatych podudzi. Jest to preparat, który działa bakteriobójczo, bakteriostatycznie. Przyspiesza ziarninowanie i odbudowę zniszczonych tkanek.

Biorąc pod uwagę historię leczenia mojego syna uzyskałam pełne zaufanie do działania
w/w preparatu i z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić.

 

Lidka z Mielca

 

Obiecałam, że po wstępnej kuracji podzielę się opinią na temat stosowania przeze mnie Miodu Manuka. Spożywany miód to UMF wartości +22 zdecydowanie bardzo korzystnie wpłynął na moje zdrowie, jak i samopoczucie. Stosowałam go regularnie przez 3 m-ce w ilości 1 łyżeczka 2 razy dziennie. Efekt jest taki, że po tej 3-miesięcznej kuracji poziom helicobactera zmniejszył się o połowę. Miałam również problem z paciorkowcem, który buszował w moim przewodzie pokarmowym i w środowisku narządów kobiecych. Dziś odebrałam wyniki z wymazu. Nic nie wyhodowano Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na tego typu kuracje i co tu dużo mówić, bardzo zadowolona. Koszt miodu jest ogromny, ale przekłada się to choćby na to, że spożywając go nie wydaję pieniędzy na leki, które z pewnością musiałabym kupić, aby zastosować w celu zlikwidowania bakterii, czy chociażby przeziębienia lub grypy. Jak do tej pory nic takiego u mnie nie wystąpiło i mam nadzieję, że tak już zostanie. Mało tego. Zakupiony dla syna krem z olejkiem manuka zdecydowanie poprawił wygląd jego trądzikowej twarzy! Pryszcze znikają! Kończy już drugie opakowanie tego kremu. Nakłada go tylko na noc, gdyż niezbyt ładnie on wg niego pachnie. Najważniejsze, że i syn docenia działanie Miodu Manuka. Na drobne skaleczenia też stosujemy żel z Miodu Manuka. REWELACJA!

Będę się tym dzieliła ze wszystkimi. Bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w Nowym Roku.
Stała klientka, Beata

 

Podchodziłam do tego sceptycznie bo taka już jestem z natury, ale okazało się Miód manuka ma dużo silniejsze własciwości baktriobójcze - jest nawet oznaczana w miodach substancja, która te bakterie zwalcza, manuka ma od 250 do 500 jednostek, nasze miody do 20 maksymalnie m.in. manuką wyleczylam nim mojej małej cureczce gronkowca z gardła, a kilka kolezanek wypróbowalo przy początkach infekcji i juz na stałe tym dzieciska ratują przed zarazami!

Nie będę nikogo za bardzo namawiać,
po prostu moim zdaniem manukę warto wypróbowac!

G.